Zabrały pijanemu kluczyki

Ponad 3,6 promila alkoholu w organizmie miał kierowca audi, którego ujęły dwie kobiety.

Kiedy mężczyzna wjechał do rowu mieszkanki gminy Trzebielino natychmiast ze stacyjki wyjęły kluczyki i powiadomiły o zdarzeniu policjantów. 62-letni mieszkaniec powiatu słupskiego już stracił prawo jazdy, a w najbliższym czasie usłyszy zarzut zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat.

Do zdarzenia doszło w piątek. Kobieta, która wezwała policję, jechała z koleżanką za audi, którego kierowca mógł być nietrzeźwy. Mężczyzna nie panował nad pojazdem i na drodze krajowej nr 21 pomiędzy Suchorzem a Objezierzem wjechał do rowu. Koleżanka zgłaszającej, aby uniemożliwić kierowcy audi dalszą jazdę, wyciągnęła ze stacyjki kluczyki.

Mężczyzna w organizmie miał ponad 3,6 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a samochód, którym kierował został odholowany na parking strzeżony.

Fot. Policja Bytów

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05