Z nożem na policjantów

Pijany miastczanin wszczął awanturę w domu i zaatakował interweniujących funkcjonariuszy.

Dzięki opanowaniu i umiejętnościom policjanci obezwładnili agresywnego 37-latka. Mężczyzna był nietrzeźwy i wszczął awanturę domową. Kiedy zobaczył policjantów groził, że ich zabije nożem.

Policjanci z Miastka otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Telefonująca do dyżurnego kobieta przekazała informację, że jej mąż jest nietrzeźwy i agresywny. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol. Jak się okazało mężczyzna nożem groził policjantom, że jak się do niego zbliżą to ich zabije, a potem popełni samobójstwo. Mimo że policjanci próbowali go uspokoić, 37-latek w pewnym momencie machnął nożem w kierunku policjanta chcąc go zranić. Funkcjonariusz obronił się i po chwili obezwładnił napastnika.

37-latek został przewieziony do komisariatu. Mężczyzna był nietrzeźwy, w organizmie miał ponad 1,6 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Śledczy przedstawili mu zarzuty czynnej napaści oraz stosowania gróźb w celu zmuszenia policjantów do odstąpienia od interwencji. Wczoraj prokurator wobec podejrzanego zastosował dozór policyjny.

Za czynną napaść na funkcjonariusza publicznego grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

O Redakcja

Jedna odpowiedź do “Z nożem na policjantów

 1. gość

  Za czynną napaść na funkcjonariusza publicznego grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat. Kochana Polska tutaj jest najważniejszy funkcjonariusz czy ta kobieta która dzwoniła na Policje Bo nie miała spokoju w domu ? Z artykułu wynika jednak ze odpowie on tylko za napaść na policjanta , a nie za awanturę w domu gdzie nie dawał spokoju tej Kobiecie przecież dlatego ona zadzwoniła po policje !! …. Fakt powinien odpowiedzieć za napaść na policjanta ale moim zdaniem to sprawa drugorzędna , bo przecież ta kobieta miała wcześniej z nim problem dlatego taką sprawę zgłosiła a o niej tylko jedno zdanie ? paranoja !;/

Dodaj komentarz

 • O nas

  kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
 • Kontakt

  Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

  redakcja@kuriermiastecki.pl

  tel. 59 724 01 05