Tragedia na drodze – nie żyje młody mężczyzna

Policja: Kierowca jechał za szybko, pasażer nie miał zapiętych pasów.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w weekend na drodze wojewódzkiej pomiędzy Rekowem a Wojskiem. W sobotę po godzinie 23 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze 212 pomiędzy Rekowem a Wojskiem. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Mundurowi z Bytowa, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wstępnie ustalili, że kierujący seatem 19-latek na zakręcie w prawo najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Rozpędzone auto wpadło w poślizg i wjechało do rowu, gdzie uderzyło w drzewa. W wyniku zdarzenia na miejscu zginął 21-letni pasażer. Mężczyzna najprawdopodobniej nie miał zapiętych pasów i podczas zderzenia wypadł z samochodu.

Do szpitala przewieziony został kierowca oraz dwóch pasażerów. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak ustalili policjanci kierowca był trzeźwy, natomiast nie posiada prawa jazdy. Śledczy wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Rozbity samochód został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. Technik kryminalistyki wykonał dokumentację fotograficzną oraz szkic miejsca wypadku. Śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku.

Fot. Archiwum KPP

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05