Terenowy rajd przez Miastko

Jeden z etapów ogólnopolskiego rajdu wystartuje spod ratusza.

Start honorowy kolejnego etapu Rajdu Breslau Poland, w którym udział biorą samochody terenowe, quady, a także duże ciężarówki, odbędzie się we wtorek, 27 czerwca w Miastku. Weźmie w nim udział 145 załóg, m.in. z Niemiec, USA, Holandii, Szwajcarii, Belgii, Francji, Izraela, USA, Danii, Czech, Bułgarii, Chorwacji, Włoch i Polski. Łącznie w ekipie organizacyjnej i technicznej jest ponad 800 osób.

Rajd rozpoczyna się w sobotę we Wrocławiu a kończy 1 lipca w Drawsku Pomorskim. Jego uczestnicy pokonają 2215 kilometrów po leśnych drogach i bezdrożach. Do Miastka przyjadą od strony Gwdy Wielkiej, gdzie stanie olbrzymi obóz nad jeziorem.

W Miastku przyjadą na parking przy ul. Dworcowej (za dworcem PKP). Stamtąd po dwa – trzy auta przejadą ulicą Dworcową na start honorowy, który mieścić się będzie przy ratuszu. Tam stanie olbrzymia brama startowa. Start przewidziano w godzinach od 10.00 do 13.00. Następnie załogi pojadą w okoliczne lasy, gdzie rozgrywane będą odcinki specjalne.

Fot. Materiały promocyjne

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05