Tenisiści z Łodzierzy mistrzami powiatu

Chłopcy zwyciężyli powiatową licealiadę.

Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzierzy w składzie Konrad Rynkowski i Konrad Tomczak została mistrzami powiatu bytowskiego w tenisie stołowym chłopców w ramach Licealiady 2017.

Powiatowe mistrzostwa przeprowadzone zostały w kategorii dziewcząt i chłopców w klasyfikacji drużynowej. W turnieju udział wzięły zespoły szkół: Zespołu Szkół Ponadgmnazjalnych w Bytowie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku, Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bytowie, Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie, Liceum Ogólnokształcącego Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Bytowie i gospodarz turnieju Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzierzy.

Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz zaprezentowanie wysokich umiejętności sportowych. Organizatorami powiatowych mistrzostw byli nauczyciele wychowani fizycznego łodzieskiej szkoły Dariusz Matuszkiewicz i Sławomir Petryna. Uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez starostę bytowskiego. Drużyny zajmujące pierwsze miejsca będą reprezentowały powiat bytowski w rozgrywkach półfinałowych, które odbędą się w lutym w Słupsku.

Końcowa klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

I miejsce – ZSE-U w Bytowie,

II miejsce – ILO w Bytowie,

III miejsce – ZSP w Bytowie,

IV miejsce – ZSOiT w Miastku,

V miejsce – ZSP w Łodzierzy,

Końcowa klasyfikacja w kategorii chłopców:

I miejsceZSP w Łodzierzy

II miejsceZSE-U w Bytowie,

III miejsce – ZSP w Bytowie,

IV miejsce – ZSOiT w Miastku,

V miejsce – LOSMS w Bytowie,

VI miejsce – ILO w Bytowie,

Fot. Archiwum szkoły

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05