Start znów na czele

Piłkarze z MKS Start Miastko w wielkim stylu powrócili na pierwsze miejsce V ligi słupskiej. W meczu z Piastem Agrochem Człuchów strzelili cztery bramki nie tracąc żadnej.

Pozycje lidera piłkarze z Miastka stracili w ubiegłym tygodniu po tym jak zasiadali w fotelu lidera przez kilka tygodni z rzędu. Widać ubiegłotygodniowa porażka i jej konsekwencje tak rozeźliły graczy Startu, że w kolejnym meczu postanowili pokazać bez wątpliwości komu należy się przewodzenie w tabeli rozgrywek. Pierwsza połowa meczu z Piastem Agrochem Człuchów nie wróżyła, że miastczanom ten cel się uda, ale w drugiej części meczu wszystko stało się jasne. Piłkarze Startu zdobyli 4 bramki w ciągu 45 minut nie tracąc ani jednego gola. Korzystając z porażki dotychczasowego lidera Jantarii Pobłocie znów wyszli na prowadzenie tabeli. MKS zgromadził tyle samo punktów co Jantaria, ale ma lepszy od niej bilans bramkowy.

Kolejny mecz miastczanie zagrają z Diamentem Trzebielino.

 

 

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05