Sprawdź, gdzie zdobyć pieniądze na własny biznes

Doradzą, jak skutecznie sięgać po unijne dofinansowanie.

Mieszkańców gminy Miastko zaprasza na spotkanie informacyjne Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku. Uczestnicy spotkania dowiedzą się gdzie znaleźć pieniądze z funduszy europejskich dla osób planujących założenie działalności gospodarczej dla osób po 30 roku życia.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 25 października w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3), w godz. 10:00 – 13:00.

W programie spotkania m.in.: wprowadzenie do Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Możliwości uzyskania wsparcia na założenie działalności gospodarczej w ramach Działania 5.7 Nowe mikroprzedsiębiorstwa Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Pozostałe możliwości uzyskania wsparcia na założenie działalności gospodarczej z Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Inne możliwości uzyskania wsparcia na założenie działalności gospodarczej w ramach Programów Operacyjnych na lata 2014-2020: – Program Operacyjny Inteligentny Rozwój, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich, Instrumenty zwrotne jako alternatywa dla osób zamierzających założyć działalność gospodarczą, Inicjatywa Jeremie. Źródła informacji o Funduszach Unii Europejskiej.
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 23 października wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: slupsk.pife@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 84 68 114 lub 59 84 68 115.

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05