Śmiertelny wypadek na drodze do Rokit

Pasażer nie żyje, kierowca w szpitalu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło pomiędzy Rokitami a Doliną Jadwigi na drodze wojewódzkiej nr 211. Jak wstępnie ustalili bytowscy funkcjonariusze kierowca fiata na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i dachował.

W wyniku poniesionych obrażeń po przewiezieniu do szpitala zmarł 64- letni pasażer fiata. Do wypadku doszło w piątek chwilę przed godziną 12.00. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. Mundurowi, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący fiatem na zakręcie najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do rowu i dachował.

Do szpitala przetransportowany został 67- letni kierowca oraz 64 – letni pasażer. W wyniku poniesionych obrażeń 64-latek zmarł. Śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku.

Fot. KPP BYTÓW

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05