Siatkarki z gimnazjum najlepsze

Mistrzostwo powiatu w piłce siatkowej wywalczyły zawodniczki miasteckiego gimnazjum.

Zawody zorganizowano w ramach Gimnazjady 2017. W finale powiatu, który odbył się 23 marca w Miastku pokonały drużyny z gimnazjów w Łubnie, Nakli oraz Bytowie.
Gimnazjum w finale powiatu reprezentowały: Oliwia Bulczak, Roksana Jaśkiewicz, Patrycja Kropiewska, Natalia Kuryś, Wiktoria Olter, Nikola Pałczyńska, Monika Pertończak, Julia Synak, Katarzyna Śniegulska, Sandra Śpiewakowska, Wiktoria Wosińska oraz Martyna Żurawik.
Sukcesem zakończyły się również rozgrywki na szczeblu powiatu chłopców, którzy zajęli w nich drugie miejsce, po zaciętej walce w finale ulegając tylko reprezentantom Gimnazjum nr 1 w Bytowie.

Miastecką placówkę w tych zmaganiach reprezentowali: Dominik Wójtowicz, Wiktor Gajewski, Szymon Cybulski, Dawid Sztobnicki, Jakub Gajowiak, Jakub Malinowski, Kacper Malinowski, Jakub Milewski, Michał Pliskowski, Jakub Włodarski, Szymon Wójcik, Jakub Wróblewski, Paweł Zdaniukiewicz, oraz Błażej Kłonczyński.

Fot. Archiwum szkoły

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05