Pogromczynie duchów w ten weekend na ekranie

Nowa wersja kultowej komedii już w MGOK.

Na ekranie Miejsko-Gminnego Domu Kultury będzie można obejrzeć nową wersję jednego z największych hitów komediowych lat osiemdziesiątych „Ghostbusters – Pogromcy duców”.

Przyznać trzeba, że wersję całkiem udaną, która jest w stanie zapewnić blisko dwie godziny dobrej zabawy. Tym razem z duchami grasującymi w Nowym Jorku zmierzy się zespół kobiet. Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Bergman (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje zdezawuowana i wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu – kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin wraz z dwoma koleżankami wkraczają do akcji. Wspiera ich w tym niezbyt lotny asystent (w tej roli rewelacyjny Chris Hemswort, czyli znany z marvelowskiego cyklu Thor). Niewątpliwym smaczkiem są epizody w wykonaniu gwiazd oryginalnej serii: Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Annie Potts i Sigourney Waver.

Film będzie można obejrzeć w niedzielę, 4 grudnia o godz. 16.30.

Fot. materiały promocyjne

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05