Otworzą drzwi, by pokazać, że są fajni

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzierzy zaprasza gimnazjalistów.

„Dzień Otwartej Szkoły” odbędzie się 21 marca. Dyrekcja placówki zaprasza gimnazjalistów, ich rodziców i nauczycieli do zapoznania się z ofertą edukacyjną.

W godzinach od 8 do 13 będzie można zwiedzić szkołę, w tym sale dydaktyczne, pracownie do przedmiotów zawodowych oraz szkolną bazę sportową (salę sportową, boisko wielofunkcyjne). Nauczyciele będą udzielać też szczegółowych informacji na temat kierunków kształcenia w technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz technikum spedycji. Przedstawią też ofertę edukacyjną dotyczącą branżowej szkoły pierwszego stopnia, czyli klas o profilu kucharz, sprzedawca i klas wielozawodowych.

– Nowymi kierunkami na przyszły rok szkolny, którymi chcemy zainteresować gimnazjalistów to technik logistyk i rybak śródlądowy w branżowej szkole pierwszego stopnia -wyjaśnia Mariusz Treder, dyrektor szkoły.


Trzy dni później tj. 24 marca swoją ofertę edukacyjną łodzieska placówka zaprezentuje na II Powiatowych Targach Edukacji i Pracy w Bytowie.

Fot. ZS Łodzierz

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05