Nowe książki w bibliotece

W darze od fundacji i wydawnictwa.

Na półkach miasteckiej biblioteki pojawiły się nowe książki. Trafiły one dzięki „Paczce literackiej” ufundowanej przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego przy wsparciu wydawnictwa Agora.

Składa się ona każdorazowo z 21 książek oraz dwóch audiobooków. Wśród nich są m.in.: „Reporterka” Jacka Antczaka i Hanny Krall, „Muzyka mojego życia” Roberta Janowskiego, „Zdrowy apetyt” Anny Jelonek i Doroty Frontczak, „Polska ogórkowa” Michała Ogórka, „Władysław Andres. Życie po Monte Casino” Ewy Berberyusz, „Nie wierzę w życie pozaradiowe” Marka Niedźwieckiego, czy „Laska nebeska” Mariusza Szczygła.

Dzięki akcji sponsorowanej przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego księgozbiór naszej biblioteki powiększy się o 92 pozycje.

Fot. Biblioteka Publiczna w Miastku

 

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05