Niedzielne popołudnie przed srebrnym ekranem

Tym razem dla odmiany fabuła zamiast animacji.

W niedzielę 30 października w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Miastku będzie można obejrzeć seans filmu fabularnego „Mój przyjaciel orzeł”.

Ta adresowana do dzieci historia mieszkającego w górskiej okolicy chłopca o imieniu Lukas, który znajduje w lesie ranne pisklę orła. Lukas postanawia wyleczyć jego złamane skrzydło i nauczyć życia w dzikich ostępach. Zadanie jest bardzo trudne, bo ojciec chłopca nie pochwala jego planów, a sam orzeł jest na początku bardzo nieufny. Z czasem jednak relacja Lukasa z dzikim zwierzęciem zmienia się w niezwykłą przyjaźń i prowadzi do fascynujących przygód. Wielkim wsparciem dla Lukasa jest tajemniczy Danzer, który jak nikt inny zna się na obyczajach dzikich zwierząt i otwiera przed chłopcem ich niezwykły świat.

W jednej z głównych ról zobaczymy francuskiego gwiazdora Jeana Reno. Seans rozpocznie się o godz. 16.30.

Fot. materiały dystrybutora

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05