Na praktyki do Niemiec

Uczniowie z Łodzierzy będą zdobywać umiejętności zawodowe za granicą.

Z możliwości tej dzięki skorzystają uczniowie klasy trzeciej technikum żywienia i usług gastronomicznych. Praktyki organizowane są w ramach programów Erasmus+, Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży i Europejskiego Funduszu Społecznego.

Organizacją praktyk zajmie się firma MSM – International Consulting Poland sp. z o.o., która w tej sprawie spotkała się już z dyrekcją szkoły. Praktyki organizowane są w Turyngii (centralna część Niemiec).

Firma MSM – International Consulting Poland sp. z o.o. , z siedzibą w Neuhaus am Rennweg zajmuje się rozwijaniem, koordynacją i realizacją projektów mobilności w zakresie praktyk zawodowych dla uczniów zagranicznych szkół przy współpracy z kooperującymi z niemieckimi przedsiębiorstwami.

fot.sxc.hu

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05