Można dostać pieniądze na studia podyplomowe lub kursy

Pieniędzmi na kształcenie ustawiczne dysponuje pośredniak.

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie ogłasza nabór wniosków dla pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców. Pieniądze będą przyznawane do momentu ich wyczerpania, warto więc się spieszyć.

Pieniądze te można przeznaczyć na: doprecyzowanie potrzeb szkoleniowych w firmie, kursy i studia podyplomowe oraz egzaminy w których wezmą udział pracownicy, badania lekarskie i psychologiczne, jeśli okażą się niezbędne, oraz ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków w związku z udziałem w kształceniu.

Pierwszeństwo w dofinansowaniu będą mieli przedsiębiorcy działający w sektorach: przetwórstwo przemysłowe, transport i gospodarka magazynowa oraz opieka zdrowotna i pomoc społeczna oraz w zawodach deficytowych w powiecie bytowskim, których wykaz można znaleźć na stronie internetowej urzędu pracy.

Pracodawca, który jest zainteresowany uzyskaniem środków w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego powinien złożyć wniosek wraz z załącznikami w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 59 823 41 26.

Fot. Fotolia

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05