Motocyklista zginął na drodze

Jechał bez kasku, uderzył w ciężarówkę.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło pomiędzy Miastkiem a Dretyniem na drodze krajowej nr 21. Zginął w nim kierowca motocykla, który zderzył się z ciężarówką. W wyniku poniesionych obrażeń kierowca jednośladu zmarł.

Mundurowi, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z ciężarowym dafem. W wyniku poniesionych obrażeń 34-letni kierowca jednośladu zmarł. Mężczyzna nie korzystał z wymaganego przepisami kasku.

Śledczy na miejscu zabezpieczyli ślady zdarzenia. Technik kryminalistyki wykonał szkic oraz dokumentację fotograficzną. Kierowca ciężarówki był trzeźwy, nie odniósł obrażeń.

Fot. KPP Bytów

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05