Mocne brzmienie w Marysieńce (galeria zdjęć)

Blisko 60 osób bawiło się na koncercie w miasteckiej Kawiarni Marysieńka, w której zagrały zespoły Radio Bagdad z Gdańska i miastecki zespół 4EVER.

Koncert rozpoczął młody miastecki zespół 4EVER pod okiem swojego nauczyciela (Mateusz Dróżdż), który gra chwilowo razem z zespołem. Grają razem dopiero około sześciu miesięcy, ale już można zauważyć, że łączy ich wspólna pasja – rock&roll. Na miasteckiej scenie zagrali covery, między innymi takich zespołów jak: U2, Foo Fighters, Kings of Leon, Bon Jovi. Skład zespołu: Mateusz Brzeziński – gitara elektryczna, Michał Grabowski – perkusja, Mateusz Drożdż – gitara basowa i wokal, Natalia Godula – wokal.
Z kolei zespół Radio Bagdad zabrał nas w muzyczną podróż przez historię swojego istnienia sięgającą roku 2004. Jest coś co w twórczości Radia Bagdad co pozostaje niezmienne, są to ambitne teksty Sielaka, które ciekawie kontrastują z coraz bardziej przebojową muzyką. Ich muzyka stawia słuchacza do pionu. Gorzkie teksty ostrzegają przed zbyt płytkim pojmowaniem rzeczywistości. Ostre muzyczne cięcia podkreślają bezkompromisowość zespołu.

Zespół zagrał w rozszerzonym składzie: Sielak – głos, gitara, teksty, Dzik – bas, głos, Przemo – perkusja i gościnnie – Kuba Szwarc – gitara.
Fot. Dariusz Jawor

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05