Kogut Maniek na niedzielne popołudnie

Animowana komedia familijna w MGOK.

W niedzielę na ekranie MGOK będzie można obejrzeć meksykańską animację, w której głosu jednemu z głównych bohaterów użyczył Jarosław Boberek. W filmie nie brakuje akcji i humoru, jednak nie jest to obraz dla najmłodszych widzów. Film opowiada historię sympatycznego nieletniego koguta Mario, który zawsze marzył, by zostać mistrzem. W dowolnej dziedzinie.

Niestety los rzucił go ku agroturystyce. Krótko mówiąc Mario jest małym wiejskim kogutem o wielkich marzeniach i nic nie wskazuje na to, by coś miało się w tej sprawie zmienić. Aż do dnia, gdy podstępny rolnik (dla przyjaciół farmer) doprowadza gospodarstwo na skraj ruiny. Mario wraz z ekipą przyjaciół z kurnika oraz kopą dzielnych jaj musi stanąć w obronie rodzinnego domu.

Fot. Materiały promocyjne

 

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05