Deszcz nie przeszkodził w zabawie

Dwanaście par wzięło udział w otwartym turnieju piłki plażowej o puchar Burmistrza Miastka i Firmy Drew-Trans, który odbył się w Wołczy Małej.

Turniej rozegrano systemem brazylijskim, więc mimo deszczowej pogody rozegrano 22 mecze.Turniej wygrała para Jakub Jetke (Puck) i Mateusz Zięba (Milejewo) pokonując parę z Miastka Michał Kiedrowskii Łukasz Żarski 2:0. Trzecie miejsce zajęli Mariusz Kowalik (Koszalin) i Jordan Wiktorowicz (Kołczygłowy), którzy w małym finale pokonali parę Tomasz Maciejewski i Krzysztof Leper z Bytowa 2:1.

Równolegle odbywał się turniej zakładowy firmy Drew-Trans, w którym pierwsze miejsce zajęła para Krzysztof Korf i Mateusz Bodnar, drugie para Grzegorz Tchórz i Grzegorz Jankowski, a trzecie miejsce para Anna Kuzemko i Brajan Górko. Zwycięzcy turnieju otrzymali puchary, medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorami imprezy byli: Rada Sołecka w Wołczy Małej i sołtys Jan Bodnar, dyrektor OSiR Lech Warsiński i dyrektor MGOK Miastko Januszowi Gawrońskiemu.