Chcesz się pozbyć azbestu?

Złóż wniosek, żeby nie płacić za to sam.

Mieszkańcy powiatu bytowskiego mogą już składać wnioski o zakwalifikowanie nieruchomości do Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu powiatu bytowskiego.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku ogłosił kolejną edycję konkursu pod nazwą Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego” i powiat zamierza wystartować w tym konkursie, żeby uzyskać na ten cel pieniądze, które zostaną przeznaczone na dofinansowanie demontażu i utylizacji pokryć eternitowych, których ciągle wiele znajduje się na budynkach.

Wnioski należy składać w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Bytowie, pokój nr 218, w terminie do 31 marca 2017 r. Więcej informacji na temat konkursu oraz wzory druków dostępne są na stronie www.powiatbytowski.pl w zakładce: inne informacje / usuwanie azbestu, oraz w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Bytowie – tel. 59 822 80 08.

O Redakcja

Dodaj komentarz

  • O nas

    kuriermiastecki.pl jest rozszerzoną, codziennie aktualizowaną, wersją miesięcznika „Kurier Miastecki Gazeta Pomorza" ukazującego się w gminie Miastko od 2006 roku. Wydawcą portalu oraz gazety jest wydawnictwo AG Media sp. z o.o. - lider bezpłatnej prasy na Pomorzu Środkowym.
  • Kontakt

    Masz ciekawy temat pisz lub dzwoń

    redakcja@kuriermiastecki.pl

    tel. 59 724 01 05